Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Recenzja LG V 30. Nasz test smartfona

Jedni nazywają go smartfonem filmowca, inni telefonem melomana. Popularny flagowiec LG V 30 ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, choć tych pierwszych jest niewątpliwie znacząca przewaga. Opinie użytkowników są bardzo podzielone w tych samych kwestiach. Jako zaletę jego zwolennicy wskazują wytrzymałość, ale spotkać można również opinie, że szkiełko ekranu jest mało odporne na zarysowania.

Postanowiliśmy sami sprawdzić właściwości flagowca. Poniżej nasza recenzja telefonu LG V 30.

Multifunkcjonalny flagowiec LG V 30. Test dźwięku

Cena LG V30

LG V 30 wyposażony został w przetwornik cyfrowo-analogowy Sabre ES9218P w systemie Hi-Fi Quad DAC. Zastosowany układ posiada rozbudowany equalizer i wiele ciekawych profili audio, umożliwiających precyzyjne sterowanie odbieranym strumieniem dźwiękowym. System Hi-Fi Quad pozwala na oddzielne sterowanie lewym i prawym kanałem strumienia dźwiękowego podczas dostrajania balansu.

Aby nie ulegać sugestiom opinii z zewnątrz, możliwości dźwiękowe sprawdziliśmy w kilka osób po kolei, nie poruszając tematu do czasu aż każde z nas przeprowadzi osobisty test. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że odsłuchując dobrej jakości MP3, czuliśmy się przez chwilę jak na sali koncertowej. Sam głośnik nie ma dużej mocy, natomiast uzbroiwszy się w słuchawki B&Q i zamykając oczy można odpłynąć.

LG V30 - recenzja aparatu

Na naszym pokładzie mamy kilku zapalonych fotoamatorów, miał więc kto przetestować możliwości V 30 w zakresie robienia zdjęć i filmów video. Nie było to jednak łatwe zadanie, ponieważ promocja, jaka poprzedziła wypuszczenie tego flagowca na rynek, sugestywnie wpływa na recenzję LG V 30. Do przedstawienia wyjątkowych możliwości audiowizualnych smartfona, firma zaprosiła wybitnego polskiego filmowca młodego pokolenia Andrzeja Cichockiego. Etiuda filmowa wykonana w całości za pomocą LG V 30 rozkłada na łopatki. Oczywiście sama kamera to nie wszystko, trzeba mieć jeszcze umiejętności, ale w końcu trening czyni mistrza.

LG V30 - recenzja MobzillaParametry LG V30

Po zakończeniu testów z V 30 w roli głównej, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że nasz ogólna ocena telefonu pokrywa się z recenzją eksperta z portalu Mobzilla. Z pewnością opisywany flagowiec zewnętrznie przypomina Galaxy S8 plus, jednakże odbicie jego obudowy jest niemal lustrzane - zwłaszcza w wersji srebrnej, co nie jest tak spektakularne w przypadku S 8. V 8 jest również telefonem niższym, szerszym i odczuwalnie lżejszym, co sprawia, że komfortowo układa się w dłoni.

Nie sprawdziliśmy, czy wysokie parametry wytrzymałościowe, podawane przez producenta, są zgodne z prawdą. Żadne z nas nie odważyło się upuścić telefonu, by się o tym przekonać, z obawy przed gniewem naszego kolegi, który jest jako meloman silnie do tego telefonu przywiązany. Traf chciał, że naszej koleżance (wierzymy, że nieumyślnie) zdarzyło się oblać telefon kawą. Ten przypadkowy test wykazał, że wodoszczelność, o której informuje nas producent LG, jest zgodna ze stanem faktycznym. Smartfon śmiga jak gdyby nigdy nic. LG V 30 znajdziesz w ofercie sklepu dragonist.pl >>